Od pomysłu do fotokubka: tworzenie unikalnych wzorów krok po kroku

W ciągu roku jest mnóstwo okazji do świętowania w gronie bliskich osób. Urodziny, imieniny, święta i obyczaje, awans przyjaciółki, szkolny sukces dziecka – to zapewne tylko garstka tego, co dzieje się w Twoim życiu. Niemal każde z tych wydarzeń warto uczcić wyjątkowym prezentem. I tu pojawiają się schody. Praktyczny i przemyślany – czy upominek idealny istnieje?

Na początku był pomysł…

…bo każdy trafiony prezent zaczyna się od myśli, która kiełkuje niczym wiosenny kwiat. Ile z nich odrzucisz, zanim trafisz na tę właściwą? Dobrze znasz to uczucie – wywołuje lekki dyskomfort i obawy, że Twój prezent nie zostanie w pełni zaakceptowany.

Jak uniknąć niezręcznych sytuacji? Podaruj coś, co jest praktyczne i można to użytkować cały rok. W ostatnich latach upominki z personalizacją biją rekordy popularności. Co powiesz na to, by wręczyć komuś samodzielnie zaprojektowany fotokubek? Idealny na każdą okazję, a do tego absolutnie wyjątkowy.

Kubek z charakterem

W ofercie sklepów bez trudu znajdziesz pięknie zdobione kubki w fantazyjnych kształtach. Są wśród nich tematyczne, nawiązujące do konkretnej okazji (jak kubek przypominający formą postać Świętego Mikołaja). Pomimo tego, że są naprawdę piękne (a przy tym bywają absurdalnie drogie), cechuje je powtarzalność. Mnóstwo osób będzie mieć w szafce dokładnie ten sam produkt.

Stwórz niebanalny prezent i podaruj komuś kubek z charakterem. Na stronie https://www.colorland.pl/fotokubek możesz zaprojektować unikalne naczynie, które chwyci odbiorcę za serce. Kubek z osobistym wzorem? Tego z pewnością nie ma nikt inny!

Dopasuj prezent to okazji

Dlaczego fotokubki są tak popularne? Niewątpliwie największą cechą jest ich praktyczne zastosowanie. Taki kubek można użytkować w domu lub pracy, a nawet wziąć ze sobą na wakacje. Kawa w fotkubku rozpromieni dzień, a herbata smakuje po prostu obłędnie. To prezent, który sprawdzi się w każdej sytuacji – nawet podczas choroby. Wystarczy rozpuścić w kubku proszek na przeziębienie, by za kilkanaście minut poczuć się lepiej. Kubek jest nieodłącznym towarzyszem codzienności, więc powinien być wyjątkowy.

Przeczytaj także:  Prezenty na pobudzenie kreatywności – zawsze dobry pomysł

Co wyróżnia go na tle innych? Możesz stworzyć własny wzór ze zdjęciem, które będzie dedykowane wyłącznie jednej osobie. Umieść na ściance zdjęcie drugiej połowy, przyjemnego wspomnienia z ukochaną babcią, a nawet kadr z szalonego dnia na festynie z najlepszą przyjaciółką. Całość ozdób tekstem, cyfrowymi naklejkami lub wykorzystaj gotowy szablon (znajdziesz je wśród licznych propozycji Colorland). Czy prezent może być jeszcze bardziej osobisty? 🙂

Fotokubek to trafiony upominek, który pomoże Ci wyrazić najpiękniejsze słowa. To wartościowy, a przede wszystkim trwały podarunek, który z pewnością zostanie obdarzony sentymentem. Jeśli chcesz sprawić komuś długotrwałą radość, wykorzystaj ten pomysł i stwórz oryginalny prezent. Pierwsze okrzyki zachwytu usłyszysz zaraz po jego rozpakowaniu! Potem będą już tylko przyjemne chwile spędzone nad kubkiem parującego napoju.

Przewiń na górę